utorok, 19 januára, 2021
Domov BIELA PASTELKA AJ VO VEĽKOM KRTÍŠI

BIELA PASTELKA AJ VO VEĽKOM KRTÍŠI

Biela pastelka 2020

Biela pastelka 2020 sa vracia do miest a obcí celého Slovenska. Aj tento rok Únia nevidiacich a slabozrakých na Slovensku organizuje celonárodnú verejnú zbierku s názvom „Biela pastelka„. Už 18. septembra 2020 sa môžete aj Vy zapojiť do zbierky biela pastelka a pomôcť tak nevidiacim a slabozrakým.

Mesto Veľký Krtíš sa tak ako aj po iné roky opäť zapojí do zbierky. V hlavný zbierkový deň (18.9.2020) môžete aj Vy obyvatelia mesta alebo okolitých dedín podporiť zbierku Biela pastelka. Pretože niektoré vecí sa na prvý pohľad môžu zdať jednoduché, no pre niekoho tvoria každodenné prekážky.

Čítanie, chodenie do práce, nakupovanie. VĎaka bielej pastelke môžu nevidiaci a slabozrakí vykonávať činnosti, ktoré sú pre iných samozrejmosťou. pomôžte im príspevkom v uliciach našej obce 18. septembra alebo sms-kou na číslo 820 v hodnote 2 eur už teraz. Ďakujeme.

- Advertisment -

Najčítanejšie

V Tatrách pribudnú nové moderné technológie

Zdroj: TS MV SRV zimnom období sú jednou z najčastejších príčin nešťastí v horách lavíny. Pred každým vstupom do...

Vláda schválila Návrh koncepcie boja proti radikalizácii a extrémizmu do roku 2024

Zdroj: TS MV SRZámerom materiálu, ktorý na rokovanie kabinetu predložil minister vnútra Roman Mikulec, je presadzovať, obhajovať...

Ministerstvo školstva podporí školy sumou 6 miliónov eur

Zdroj: TS MŠVVaŠ SRMinisterstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR z vlastných rezerv vyčlenilo sumu 6 miliónov eur, ktoré...

Ministerstvo predstavilo plán riešenia najakútnejších zosuvov

Zdroj: TS MŽP SRProgram prevencie a manažmentu zosuvných rizík na obdobie rokov 2021 až 2029 včera schválila vláda...