O nás

O NÁS

Moje Krtíšske Noviny je spravodajský portál, ktorý vznikol ako súčasť silnej značky MOJE SLOVENSKO, aby prinášal informácie z regiónov a celého Slovenska. Spravuje ho spoločnosť MGROUP s.r.o, ktorá sa už dlhodobo venuje investovaniu do rôznych regionálnych portálov, s cieľom prinášať aktuálne a objektívne správy z regiónov na Slovensku.

Moje Krtíšske Noviny mapuje všetky dôležité udalosti z rôznych oblastí života, ktoré sa dejú na Slovensku. Pre našich čitateľov tvoríme relevantný obsah, podložený iba overenými informáciami a zdrojmi. Zároveň pracujeme na témach, ktorým je v spoločnosti venovaná často krát len okrajová pozornosť aj napriek ich významu a dôležitosti v našom každodennom živote. Snažíme sa vytvárať analýzy a pozerať sa na informácie cez dáta.

Našu redakciu tvorí niekoľko zanietencov, ktorí sa rozhodli popri svojej každodennej práci prinášať ucelené objektívne spravodajstvo ľuďom v slovenských regiónoch. Vyberáme z rôznych tém tak, aby sme súhrnne informovali o najdôležitejších veciach, ktoré okolo nás/Vás prebiehajú. V budúcnosti plánujeme rozšíriť naše rady o rovnako zanietených dobrovoľníkov, ktorí budú spracovávať  priamo informácie z regiónu, kde žijú.

Ak sa Vám náš projekt páči a chceli by ste sa pridať, napíšte nám na redakcia@mojslovensko.sk